Boyfriendy – kobiecy luz w dobrym stylu

Spodnie typu boyfriend to jeden z najbardziej kontrowersyjnych części damskiej garderoby. Jedne Panie uwielbiają ten krój, inne wręcz nie znoszą. Zwolenniczki tych spodnie, kochają je za wygodę i oryginalny look, przeciwniczki uważają, że zniekształcają damską figurę i skracają optycznie nogi. Jak to z reguły bywa z takimi konfliktami, prawda leży na środku. Źle dobrane boyfriendy rzeczywiście mogą zrobić krzywdę naszej sylwetce ale wystarczy odpowiednio dobrać je do figury i zestawić z odpowiednimi butami oraz górą, uzyskamy bardzo kobiecy i oryginalny wygląd.

Z czym nosić boyfriendy?

Należy pamiętać, że ten krój spodni charakteryzuje obniżony krok oraz podwinięte nogawki. Powoduje to optyczne skrócenie sylwetki. O ile nie stanowi to problemu dla osób wysokich i szczupłych, te z Pań które maja kilka nadprogramowych centymetrów w biodrach, bądź nieco niższy wzrost powinny być ostrożne dobierając strój z takimi spodniami. Przede wszystkim w takim przypadku zdecydowanie zaleca się wysokie obuwie, szpilki lub koturny, natomiast zdecydowanie odradzamy trampki a już zwłaszcza te za kostkę.

Dla wszystkich walczących z problemem masywnych ud, boyfriendy mogą okazać się prawdziwym sprzymierzeńcem. Szeroki u góry krój i dopasowany dół, maskuje je, sprawiając wrażenie optyczne szczuplejszych nóg.

Takie spodnie świetnie prezentować będą się z biała koszulą i szpilkami, tworząc razem elegancką a zarazem oryginalną całość. Bardzo modne jest również połączenie ich z bluzką typu trop crop, lub obcisłym t-shirtem, który wysmukli naszą talie. Do takiego zestawu obowiązkowo wysokie koturny.

Czy chcemy tego czy nie boyfriendy coraz bardziej wpasowują się w aktualne trendy, dlatego warto wiedzieć jak je nosić, żeby sobie nie zaszkodzić.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>