Femi Pleasure – miejski styl

Tak zwany streetwear rządzi się własnymi prawami. Ubrania mają być wygodne i mają nadawać się do noszenia na co dzień. Dobrze również, jeśli będą oryginalne, tak byśmy mogli wyróżnić się z tłumu. Femi Pleasure to producent odzieży o sportowym charakterze, dla ludzi młodych i prowadzących aktywny tryb życia – którzy cenią sobie wygodę oraz chcą wyrazić siebie poprzez swój wygląd.

Sportowe, luźne bluzy z kapturem są zawsze w modzie – szczególnie wśród ludzi młodych. Obecnie jednak są szczególnie na topie i noszą je osoby również nieco starsze – oczywiście w czasie wolnym. Im bardziej kolorowe i oryginalne są bluzy, tym lepiej. Na czasie są neonowe kolory i geometryczne, dość krzykliwe wzory.

Femi Pleasure na co dzień i dla sportowców

Jednym z popularnych producentów lansujących ten trend jest Femi Pleasure, projektujący odzież sportową i streetwear. Bluzy tej marki wpisują się w miejski, swobodny, sportowy styl i są propozycją kierowaną głównie dla osób młodych, prowadzących aktywny tryb życia.

Femi Pleasure posiada swój własny, charakterystyczny styl. Bluzy są kolorowe i z oryginalnymi nadrukami. Mają umożliwić wyrażenie siebie. Z całą pewnością wyróżnisz się w nich z tłumu. Sprawdzają się tak podczas uprawiania sportów, jak i na co dzień.

Producent projektuje również inne elementy odzieży, w tym podkoszulki, T-shirty, spodnie, czapki i nie tylko. Wszystkie ubrania mają sportowy charakter i niebanalny styl. Doskonale wpisują się w obowiązującą modę i z tego powodu są obecnie tak poszukiwane, że zdecydowaliśmy się napisać o nich parę słów na blogu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>