Idealne spodnie damskie, czyli popraw swą figurę

spodnie damskieSpodnie damskie mogą leżeć idealnie i podkreślać naszą figurę lub wręcz odwrotnie, uczynić ją karykaturalną. Warto więc wiedzieć, w jaki sposób je dobierać, tym bardziej że rynek ubrań oferuje naprawdę wiele ciekawych propozycji.

Najważniejszą zasadą jest unikanie wszelkich kieszeni bądź zamków, które podkreślają niedoskonałość naszego ciała. Tyczy się to oczywiście tych pań, które takowe niedoskonałości posiadają. Dla dużych pośladków proponuje się spodnie damskie, które mocno doń będą przylegać i które połączą się świetnie z luźnym topem. Luźne spodnie to wizualnie większe pośladki. Panie z krótkimi nogami powinny sięgnąć po nieco ciemniejsze kolory z długimi pasami lub po sztruksy – w ten sposób na pewno uzyskamy oczekiwany rezultat. Brzuszek wyklucza pasek, który jedynie i zbędnie przyciągnie do nas spojrzenia.

 

Spodnie damskie w kolorze czarnym?

Panie chcące się nieco wyszczuplić, sięgają po spodnie damskie w kolorze czarnym. Mało kto jednak wie, że nie tylko powyższy, ale i kolory takie jak róż, niebieski bądź granat powodują wrażenie o wiele szczuplejszej sylwetki. Jeśli wszystko to skomponujemy z bawełną lub inną luźną tkaniną – uzyskamy rezultat o wiele szczuplejszej sylwetki, aniżeli jest ona w rzeczywistości. Bez względu jednak na upodobania, dobrze jest zainwestować w czarne spodnie. Mają one charakter uniwersalny i z pewnością zapewnią nam cały szereg oczekiwanych rezultatów. Podsumowując, jeżeli mamy problem z dobraniem spodni, powyższe rady na pewno pomogą nam w ich doborze tak, aby nasza sylwetka przyciągała do siebie wzrok w tym pozytywnym tego słowa znaczeniu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>