Kolczyki – koła srebrne – czy dalej są modne?

Srebrne koła były przebojem modowym już niejeden raz. Ostatnio nosiłyśmy je mniej więcej 10 lat temu, kiedy to lansowały je gwiazdy muzyki R&B. Teraz srebrne koła znów powracają do łask, po epoce, gdy kojarzyły się raczej z kiczem i białymi kozaczkami, niż z modnym dodatkiem. Jakie wybrać? Jak nosić kolczyki, koła srebrne?

Jeśli chodzi o kolczyki koła srebrne do mody powróciły te klasyczne, delikatne i cienkie. Grube obręcze, w tym również te plastikowe, kolorowe i wzorzyste, dawno już odeszły do lamusa. Nie wyciągaj ich ze swojej kasetki na biżuterię, jeśli jeszcze spoczywają na jej dnie.

Jeśli lubisz – i koniecznie chcesz zaszaleć, poszalej ze średnicą kół. Duże koła, nawet te sięgające niewiele ponad ramiona, są jak najbardziej trendy. Zakładamy je na imprezy, do sukienek czy dżinsów. Dłużej niż parę godzin i tak w nich nie wytrzymasz, a jeśli nie chcesz mieć tuneli w uszach, częste chodzenie w takiej biżuterii nie będzie wskazane.

Kolczyki, koła srebrne to klasyczny element biżuterii kojarzony najbardziej ze stylem cyganek i hiszpanek, choć nie tylko. Faktem jest, że czasem wychodzi z mody, zawsze jednak ponownie do niej powraca. Z całą pewnością warto więc mieć taki dodatek w swojej biżuterii.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>