Kurtki damskie w 2014 r. Najnowsze trendy

kurtki damskieŚwiat mody sprawia, że kurtki damskie w 2014 r. są zgoła inne od tych w 2013 r. Warto więc śledzić wszystkie kulisy świata mody, tym bardziej że każda z pań chce olśniewać swoim wyglądem o każdej porze roku. Czego uświadczyliśmy na wybiegach w ciągu ostatnich kilku miesięcy?

Po pierwsze minimalizmu, którym propozycje najlepszych producentów się obecnie charakteryzują. Prostota, niemalże zero jakichś ozdobników, czysta elegancja oraz wysoki komfort noszenia – oto jeden z najważniejszych zestawów w tym sezonie. Kolejną propozycją są kurtki damskie typu bomber, które również podbiły wybiegi i zapowiada się, że zostaną one z nami na dłużej. Jeśli któraś z pań nie wie, czym takowe są, przypominamy, iż mowa tu o kurtkach rodem z lat dziewięćdziesiątych, charakteryzujących się sportowym wyglądem, ściągaczami na dole i na rękawach. Ten styl wpisuje się we wszechobecny uniwersalizm, który możemy uświadczyć właściwie na każdym kroku.

 

Kurtki damskie w kolorze camel

Absolutnie ponadczasowymi są kurtki damskie w tak zwanym kolorze camel. Można je było spotkać na wybiegach pięć lat temu, spotkaliśmy je rok temu i spotykamy je dziś. Kolor ten nadaje dużej elegancji, pasuje właściwie do każdego stylu, a także – co najważniejsze – pełni swoją rolę przez lata, właśnie ze względu na tę ponadczasowość. To oczywiście tylko kilka z naprawdę wielu propozycji, których możemy uświadczyć w sklepach z odzieżą damską, dlatego – jeżeli czujemy potrzebę uzupełnienia swojej garderoby o kolejne elementy, nie zwlekajmy z tym ani przez minutę.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>