Najmodniejsze torebki na ramię i nie tylko

torebki na ramięCo sezon inna torebka? Dlaczego nie! Kobiety uwielbiają je kolekcjonować i zmieniać jak rękawiczki – albo częściej. Nie ważne, ile ma przegródek i czy łatwo odnajdziesz w niej telefon. Torebka ma być modna i pasować do ubioru. Przecież moda zmienia się nie tylko, jeśli chodzi o ubrania, ale także w kwestii dodatków.

 

Duże, przepastne torebki na ramię stopniowo odchodzą do lamusa. Ponieważ moda jest kapryśna i lubi skrajności, do łask wracają torebki midi i mini. Jeszcze niedawno im większa, tym lepiej – obecnie modna torebka jest malutka. Najlepiej, jeśli możemy nosić ją w ręce, zgiętą w pół. Królują klasyczne stylizacje oraz linia retro. Jeśli chodzi o kolorystykę, najlepiej biel lub czerń, bądź fakultatywnie żywe, zdecydowane kolory jak karmin, ultramaryna czy pomarańcz. Na topie będzie niezmiennie skóra naturalna, eko oraz torebki lakierowane.

Te ostatnie mogą być pikowane i koniecznie z pozłacanymi dodatkami. Lakierowane torebki to umiarkowany, celowy kicz, dodający wieczorowej stylizacji odrobiny pikanterii i przykuwający spojrzenia.

Jeśli nie torebki na ramię, to co?

Dla odważnych bądź po prostu praktycznych pań, które jednak nie chcą rezygnować z dużej ilości codziennego podręcznego bagażu, do mody powraca plecak. Można go nosić nie tylko do spodni. Założony na oba ramiona, o klasycznym kroju, z klapką u góry – to prawdziwy przebój ostatnich sezonów. Ciągle nie przyjął się tak dobrze, jak nasze ukochane torebki na ramię. Czekamy, co pokaże czas.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>